Rovinj Rovigno

Hoteli

star star star star

Adriatic

Tel: ++385(0)52803510
Fax: ++385(0)52803520
Email: adriatic@maistra.hr
Adresa: Obala Pina Budicina - Riva Pin, Rovinj-Rovigno
WWW

star star star star

Angelo d'oro

Tel: ++385(0)52853920
Email: info@angelodoro.com
Adresa: V. Švalbe 38-42, Rovinj-Rovigno
WWW

star star star star

Arupinium

Tel: +38552853750
Fax: +38552841868
Email: hotelarupinum@providus.hr
Adresa: Luje Adamovića 29, Rovinj-Rovigno
WWW

star star star star

Eden

Tel: ++385(0)52800400
Fax: ++385(0)52811349
Email: eden@maistra.hr
Adresa: Luja Adamovića 33, Rovinj-Rovigno
WWW

star star star star

Family Hotel Amarin-New in 2016

Tel: ++385(0)52800250
Fax: ++385(0)52800215
Email: info@maistra.hr
Adresa: Val de Lesso 5, Rovinj-Rovigno
WWW

star star star star

Island Hotel Istra

Tel: ++385(0)52802500
Fax: ++385(0)52813484
Email: info@maistra.hr
Adresa: Otok Sv. Andrija, Rovinj-Rovigno
WWW

star star star

Island Hotel Katarina

Tel: ++385(0)52804100
Fax: ++385(0)52804111
Email: katarina@maistra.hr
Adresa: Otok Katarina 1, Rovinj-Rovigno
WWW

star star star star star

Lone

Tel: ++385(0)52632000
Fax: ++385(0)52632001
Email: lone@maistra.hr
Adresa: L. Adamovića 31, Rovinj-Rovigno
WWW

star star star star star

Monte Mulini

Tel: ++385(0)52636000
Fax: ++385(0)52636001
Email: montemulini@maistra.hr
Adresa: A. Smareglia 3, Rovinj-Rovigno
WWW

Roundabout

Tel: +38552817387
Email: hostelroundabout@gmail.com
Adresa: Trg na Križu 6, Rovinj
WWW

star star star

Vila Lili

Tel: ++385(0)52840940
Fax: ++385(0)52840944
Email: vila-lili@pu.t-com.hr
Adresa: A. Mohorovičića 16, Rovinj-Rovigno
WWW


Turistička zajednica grada Rovinja Rovigno
Pina Budicina 12
52210 Rovinj
Tel.: ++385/52/811-566
Tel.: ++385/52/813-469
Fax: ++385/52/816-007
tzgrovinj@tzgrovinj.hr

Copyright Turisitčka zajednica grada Rovinja 2001-2012. Sva prava pridržana. Mobile site

Info za iznajmljivače Natječaji, pozivi, obavijesti
Video Rovinj
Panoramska šetnja
Karta grada
Vremenska prognoza
Preračunavanje tečaja